sadsad x
asdasd
Teslimat ve Kargo

GENEL BİLGİLER:

Haftaiçi saat 14:00'a kadar verilen siparişleriniz AYNI GÜN KARGOYA (ÜCRETSİZ olarak) teslim edilir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişleriniz takip eden ilk iş günü kargoya verilecektir. Kampanya dönemlerinde yoğunluktan dolayı 1-2 gün gecikmeler yaşanabilmektedir. Teslimat adresinin İstanbul iline uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu teslimat yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişleriniz takip eden ilk iş günü kargoya verilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  MNG Kargo şirketi tarafından firmamız ve MNG Kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu hakkında e-posta veya telefonla sizinle irtibata geçilecektir. 

www.scooter.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en fazla 4 (Dört) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu süre içinde tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

KARGO İŞLEMLERİ İÇİN ÜCRET ÖDEYECEK MİYİM?

Scooter.com.tr'den yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Türkiye sınırları dahilinde yapılan alışverişlerinizde boyut, kilo, adet sınırlaması olmadan ücretsiz kargo koşulunu karşılayan siparişlerinizde kargonuz ücretsiz olarak adresinize gönderilir. 150 TL altı siparişlerinizde Tüm Türkiye gönderimleri için 9,99 TL kargo ücreti alışveriş esnasında ödemenize ilave edilecektir. Üründen memnun kalmamanız halinde yine ücretsiz kargo ile değişim yapabilirsiniz.

ÜRÜNÜM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR?

Scooter.com.tr'den yapacağınız alışverişlerde Haftaiçi saat 14:00'a kadar verilen siparişleriniz AYNI GÜN KARGOYA teslim edilir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişleriniz takip eden ilk iş günü kargoya verilecektir.

KARGOMU NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?

Siparişiniz kargoya verildiğinde e-mail ile kargo takibi hakkında bilgilendirilirsiniz. Mailinize gelen kargo takip numarası ile MNG Kargo'nun web sitesinden kargonuzun takibini yapabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak alışveriş yaparsanız sitemize aynı bilgilerle üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" sayfasında yer alan "Siparişlerim" bölümündeki sipariş listenizden güncel siparişinizi bulup detayını incelediğinizde siparişinizin kargodaki hareketlerini inceleyebilirsiniz.