sadsad x
asdasd
İade ve Değişim Süreci

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade ve değişim imkanınız bulunmaktadır.

Tarafınıza ürün ile birlikte gönderilen
irsaliyeli faturanızla beraber, iade veya değişim nedeninizi anlatan bir notu ilave ederek 60191356 kodu ile MNG Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Diğer kargo şirketleri ile yapılan gönderimlerde kargo ücreti tarafınızca karşılandığı taktirde kabul edilmektedir. Aksi durumda size geri dönecektir.

Paketinizi takip edebilmeniz için, teslim ettiğiniz kargo şubesinden ambar tesellüm fişinizi (kargo takip numaranızı da) talep ederek, kargo takip numaranız ile iade veya değişim kargonuzu kendiniz takip edebilirsiniz. İhtiyaç halinde bu numara sizden talep edilebilir.

İade ve değişim için tarafımıza ulaşan ürünlerin kalite kontrolü yapılarak,
ürünün kullanılmadığı ve deforme edilmediği, kısaca yeniden satılabilecek durumda olduğunun tespiti halinde en fazla 3 iş günü içerisinde işleme alınmaktadır. Ürünün kullanıldığı, deforme edildiği, yeniden satılabilecek durumda olmadığının tespiti halinde işleme alınmadan tarafınıza geri gönderilecektir.

Yapılan gönderimlerde MNG Kargo şirketine Macro Ayakkabı Otel. Tur. San. Ve Tic. A.Ş. firma adımızı ileterek karşı ödemeli gönderebilirsiniz.

Ürün iadesinde, iade işlemi tarafımızdan gerçekleştikten sonra banka prosedürlerine göre 3 ila 10 iş günü arasında kartınıza yansımaktadır.

Bu süreçte 0(212) 400 00 27 telefon numaramızı arayarak ya da info@scooter.com.tr adresine mail yazarak Müşteri Hizmetleri birimimizden destek alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.