sadsad x
asdasd
Ayak Sağlığı
Ayak Ölçüsü Nasıl Alınır? Ayak Numarası Hesaplama
12 Temmuz 2023
Ayak Ölçüsü Nasıl Alınır? Ayak Numarası Hesaplama

Ayak ölçüsü, ayakkabı seçiminde ayak sağlığına uygun tercih yapabilmek için önemlidir. Ayağı sıkmayan ve sağlıklı kullanım imkanı sunan ayakkabılar ayak ölçüsüne göre seçilir. Ayak numaranızı doğru bir şekilde hesapladığınızda ayağınızı sıkmayan ayakkabılar satın alabilirsiniz. Ayak numarası hesaplama sırasında dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır. Bu konuyla ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Ayakta Çalışanlar İçin Ayakkabı Seçimi
12 Temmuz 2023
Ayakta Çalışanlar İçin Ayakkabı Seçimi

Sürekli ayakta kalan çalışanların ayak sağlığını koruması büyük önem taşır. Bu nedenle ayakta çalışanlar ayakkabı seçiminde daha özenli davranmalıdır. Ayak yapısına ve numarasına uygun özellikler taşıyan ayakkabılar, konforlu kullanıma sahiptir. Ayak konforunu ve sağlığını en üst düzeyde tutmak bazı kriterleri göz önünde bulundurmaktan geçer. Ayakta çalışanlar için ayakkabı seçimi sırasında dikkate alınması gereken bazı detaylar vardır.

Beyaz Ayakkabı Temizleme Yöntemleri ve Önerileri
12 Temmuz 2023
Beyaz Ayakkabı Temizleme Yöntemleri ve Önerileri

Her sezona damgasını vuran beyaz ayakkabılar son derece şık ve dikkat çekicidir. Beyaz ayakkabılar, kadın veya erkek fark etmeksizin en çok tercih edilen ayakkabılar arasındadır. Her ne kadar kullanışlı, konforlu ve şık olsalar da beyaz ayakkabıların bazı sıkıntıları vardır. Beyaz ayakkabı tercihinde kafaya takılan en önemli konu “kir ve temizlik” konusudur.

Beyaz ayakkabılar kolay kirlenebildiği için bazı kişilerin uzak durduğu ayakkabı modellerindendir. Ancak beyaz ayakkabı temizleme yöntemleri hakkında bilinmesi gerekenlere hakimseniz sizin için problem yoktur. Beyaz ayakkabınızı nasıl temizleyeceğinizi öğrenmek için bu yazımızda göz atmanız yeterlidir.

Bebek Ayak Numarası Nelerdir? Nasıl Hesaplanır
12 Temmuz 2023
Bebek Ayak Numarası Nelerdir? Nasıl Hesaplanır

Bebek ayak numarası hesaplama konusunda en etkili yöntem mezura veya cetvel yardımıyla ölçmektir. Bebeklerin gelişim dönemine bağlı olarak ayak numarası değişiklik gösterir. Bebeğin ayağına en uyumlu ayakkabıyı seçebilmek için bebek ayak numarası doğru şekilde ölçülmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.